1.3.2018

Práca v zahraničí

Pracovať v zahraničí je snom mnohých z nás. Nielenže máte možnosť pozrieť sa na prekrásna miesta, ale v životopise vám pribudne úžasná položka, ktorú každý zamestnávateľ ocení. Práca v zahraničí vám prinesie veľa. Zdokonalíte sa v cudzom jazyku, spoznáte nových priateľov, nový domov a v neposlednom rade prežijete svoj drahocenný čas inak ako ostatní. Verte, že vždy budete mať na čo spomínať! Bonusom vám budú vyššie zárobky, na ktoré dosiahnete doma len ťažko. Či už hľadáte pracovnú stáž, brigádu alebo prácu v zahraničí na plný úväzok – ste tu správne. Skvelá práca v zahraničí môže byť tvoja, radi vám so všetkým pomôžeme!

PREČO PRÁCA V ZAHRANIČÍ?

Každý, kto v zahraničí pracoval, by vám mohol povedať hneď niekoľko dôvodov, prečo by túto cennú skúsenosť za nič nevymenil. Aké to najčastejšie sú? Pozrite sa:

  • Zdokonalíte sa v cudzom jazyku
  • Získate nezabudnuteľné zážitky
  • Spoznáte cudzí krajinu a jej kultúru
  • Vo vašom CV bude práca v zahraničí neoceniteľnou položkou
  • Získavanie praxe pre vás bude zábavou
  • Zarobíte si viac než doma
  • Spoznáte mnoho nových priateľov na celý život
  • Už nikdy nebudete chcieť nič iné

Ak ste odhodlaní a viete, že práca v zahraničí je to, čo naozaj musíte zažiť tak si môžete vybrať z niektorých programov, ktoré ponúka naša agentúra.

PRÁCA V RAKÚSKU

Rakúsko je susedným štátom Českej republiky, takže je to dobrá variant pre tých, ktorí chcú skúsiť prácu v novom prostredí, ale cítiť sa blízko domova. Motiváciou ti môžu byť nielen vysoké príjmy. Počas sezóny, na ktorú máš zariadené ubytovanie a stravu tiež, si môžeš zarobiť až trikrát toľko, ako na rovnakej pozícii v Česku. Viac…

PRÁCA V NEMECKU

Nemecko ako turistická destinácia priťahuje v posledných rokoch čím ďalej tým viac návštevníkov, a tak aj práca v pohostinstve je dostatok po celý rok. Vplyv sezónnosti tu nie je tak výrazný ako v prímorských oblastiach alebo v Alpách, najčastejšie Ti tak ponúkneme celoročné zamestnanie. Víac…

BRIGÁDA ALEBO STÁŽ PRE ŠTUDENTOV

Pokiaľ si študentom a chceš prežiť krásne leto pri mori, je pre teba stáž pravou voľbou. Na stáž môžu študenti záverečných ročníkov stredných, vyšších odborných a vysokých škôl. Ponúkame stáže v obore hotelierstva. Všetky nami ponúkané stáže nájdeš Tu..