25.9.2019

Práca v Nemecku

Premýšľaš o tom, že by si chcel/a zarábať pekné peniaze, ale u nás sa ti to nedarí? Vieš nemecky? Hľadáš dobre platenej práce v Nemecku? Tak čítaj ďalej! Nemecko je najväčší susedným štátom Českej republiky, takže sa ponúka ako dobrá variant pre všetkých, ktorí chcú skúsiť pracovať v zahraničí a zároveň byť blízko domova. Počas sezóny si môžeš zarobiť až trikrát toľko, ako na rovnakej pozícii vo Slovenskom.

Kedy začína sezóna a dĺžka programu

Nemecko ako turistická destinácia priťahuje v posledných rokoch čím ďalej tým viac návštevníkov, a tak aj práca v pohostinstve je dostatok po celý rok. Vplyv sezónnosti tu nie je tak výrazný ako v prímorských oblastiach alebo v Alpách, najčastejšie Ti tak ponúkneme celoročné zamestnanie. Výhodou je, že keď budeš v Nemecku pracovať dostatočne dlho, môžeš získať nárok na nemecký dôchodok.

Ponúkané práce v Nemecku a jazyk

Spolupracujeme ako s luxusnými hotelmi s vysokou kvalitou služieb, tak s menšími, rodinnými hotely a penzióny s neformálnejšie atmosférou. Najčastejšie hľadáme zamestnanca na pozície:

Kuchár
Čačník
Chyžná

Ponuky máme čas od času tiež pre recepčné, masérov, kozmetičky a iné. Tieto pozície nájdeš v sekcii ostatné.

Všetky nami ponúkané pozície z Nemecka nájdeš tu

JAZYK: Na pozícii čašníka sa vyžaduje vysoká úroveň znalosti nemčiny z dôvodu denného kontaktu s hosťami. V kuchyni alebo pri upratovaní si vystačíš s úrovňou nemčiny, ktorá zaistí bezproblémovú komunikáciu za prevádzky – porozumenie pracovným pokynom.

Voľný čas

Snažíme sa o to, aby si si voľný čas po práci čo najviac užil / a a práce v Nemecku pre teba raz bola skvelou spomienkou. Preto ponúkame práce hlavne z turistických centier Nemecka, kde sa určite nudiť nebudeš a spoznáš, že Nemecko je v skutočnosti veľmi krásna krajina, ktorá ponúka nespočetné množstvo možností vyžitia

Zárobky

Zárobky sú v Nemecku vyššie ako u nás. Vždy záleží na konkrétnej ponuke, ale priemerne si v čistom zarobíš mesačne takto:

Práce v Německu

Niektorí zamestnávatelia ponúka ubytovanie a stravu zdarma, inde je ubytovanie za malý poplatok, podmienky sa dozvieš pri jednotlivých voľných pozícií.

Pracovná doba je 5 – 6 dní v týždni po 8-9 hodinách.

Doprava do zamestnania

Nemecko je náš sused a tak môžeš využiť buď vlastný automobil, alebo vlak / autobus. Náklady na cestu si hradiska sám. S naplánovaním trasy tí ale radi pomôžeme. Ubytovanie máš zariadené priamo v hoteli alebo v susedstve.

Referencie našich pracovníkov

“Díky této agentuře jsem získala práci v Rakousku s velice slušným platem, skvěým přístupem zaměstnavatelů a celé rodiny, nová přátelství a především a hlavně důležité zkušenosti pro pozici kuchařky.
Musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem agentury a konkrétně slečny Katky, která se po celou dobu starala / stará, jak se mi daří a jestli je vše v pořádku. Každá sms či hovor ze strany agentury mi dělá obrovskou radost a přesvědčila mě o názoru, že ne všechny agentury fungují jenom na tom jak nejsnadněji vyždímat z člověka peníze, ale že spokojenost jejich klientů je opravdu zajímá.
Nutno podotknout, že tato agentura nefunguje na principu placení velkých poplatků před zahájením hledání pracovního místa, ale co vím, tak agentura si vyhledává zaměstnavatele sama, a potom zájemcům pracovní místa posílá emailem a zájemce si tak může vybírat z více míst a pozic.
Tímto Vám převelice děkuji za zprostředkování práce a hlavně za Váš přístup a už nyní se těším na letní sezonu a další spolupráci. Víc takových firem jako jste Vy! Práce v Německu 

Lucie

“Oceňuji hlavně skvělý přístup a rychlou komunikaci. Člověk může mít opravdu důvěru, když se vydá do světa, že se může na agenturu vždy obrátit! Díky Sun Agency jsem získala super práci na Mallorce, kde jsem zažila asi nejlepší léto svého života. Mockát děkuji a všude vás ráda doporučím!! Práce v Německu

Markéta 

Fotogalerie 

Cena programu

U nás je sprostredkovanie práce úplne zadarmo.

Ako sa prihlásiť?

Premýšľaš teda, že by si do toho išiel tiež? Skús to a nezáväzne sa u nás registruj do programu a neboj sa pozvať aj svojich kamarátov.
Nezávazná registrácia
 

Ak chceš reagovať na nejakú konkrétnu ponuku práce v Rakúsku, v sekcii Voľné pozície, nájdi tú svoju a reaguj, zaradíme ťa medzi ostatných uchádzačov a možno sa šťastie usmeje práve na teba
Voľné pozicie