7.1.2018

Práca v Rakúsku

Láka Ťa prežiť zimu v zasnežených Alpách, zlepšiť sa v nemčine a cez voľno si zalyžovať? Hľadáš zaujímavé práce v Rakúsku? Tak čítaj ďalej. Rakúsko je susedným štátom Českej republiky, takže je to dobrá variant pre tých, ktorí chcú skúsiť prácu v novom prostredí, ale cítiť sa blízko domova. Motiváciu ti môžu byť nielen vysoké príjmy. Počas sezóny, na ktorú máš zariadené ubytovanie a tiež stravu si môžeš zarobiť až trikrát toľko, ako na rovnaké pozícii v Česku. Rakúšania sú navyše veľmi priateľskí, takže na každom kroku narazíš na usmievavých a veľmi komunikatívnych ľudí, ktorí ti radi so všetkým pomôžu. Zážitky, ktoré si z horského prostredia odvezieš, budú stáť určite za to.

Práce v Rakousku

Kedy začína sezóna a dĺžka programu

Hlavná lyžiarska a pracovná sezóna v rakúskych Alpách začína deň po Vianociach. Veľa hotelov priberá zamestnanca na prelome novembra/decembra, aby sa pracovník stihol dostatočne zapracovať. Sezóna trvá do apríla. Niektoré hotely fungujú aj cez leto, preto sa na pozície v Rakúsku môžeš hlásiť celý rok. Dĺžka programu práce v Rakúsku je 4 a viac mesiacov. Je potrebné zostať po celý čas.

Ponúkané práce v Rakúsku a jazyk

Našimi partnermi sú penzióny a horské chaty v Rakúsku. Z týchto miest pre teba vyberáme najčastejšie pozície:

Kuchár
Čašník
Chyžná

Občas sa môžeš stretnúť aj s ponukou inštruktora lyží, kozmetičky, maséra, cukrárky a iné. Tieto špecifické pozície nájdeš v sekcii ostatné.

Všetky aktuálne pozície z Rakúska nájdeš tu

JAZYK: a pozíciu čašník a kuchár sa určite nezaobídeš bez komunikatívne úrovne nemčiny, na ostatných pozíciách bude nemčina tvojou výhodou. Ak nehovoríš nemecky, môžeme ti ako variantu ponúknuť prácu v talianskych Alpách.

Voľný čas

Snažíme sa o to, aby si si voľný čas po práci čo najviac užil a práca v Rakúsku pre teba raz bola skvelou spomienkou. Preto ponúkame práce hlavne z turistických centier Rakúska. Väčšina hotelov a horských chát je umiestnená v blízkosti lyžiarskeho centra v Tirolsku. Cez voľno si tak môžeš zalyžovať, relaxovať v saunách a bazénoch alebo sa pobaviť v množstve baroch.

Zárobky

Zárobky sú v Rakúsku vysoké. Vždy záleží na konkrétnej ponuke, ale priemerne si v čistom zarobíš mesačne takto:

Práce v Rakousku

U nás máš vždy ubytovanie aj stravu zariadenú a zadarmo. Zárobky sú v čistom a už z nich nič neodvádzaš.

Pracovná doba je 5-6 dní v týždni po 8-9 hodinách. O tvojej pracovnej dobe sa včas dozvieš.

Doprava do zamestnania

Rakúsko je náš sused a tak môžeš využiť buď vlastný automobil, alebo vlak, či autobus. Náklady si uhradíš sám. S naplánovaním trasy ti ale radi pomôžeme. Ubytovanie máš zariadené priamo v hoteli alebo v susedstve.

Referencie našich pracovníkov

“Díky této agentuře jsem získala práci v Rakousku s velice slušným platem, skvěým přístupem zaměstnavatelů a celé rodiny, nová přátelství a především a hlavně důležité zkušenosti pro pozici kuchařky.
Musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem agentury a konkrétně slečny Katky, která se po celou dobu starala / stará, jak se mi daří a jestli je vše v pořádku. Každá sms či hovor ze strany agentury mi dělá obrovskou radost a přesvědčila mě o názoru, že ne všechny agentury fungují jenom na tom jak nejsnadněji vyždímat z člověka peníze, ale že spokojenost jejich klientů je opravdu zajímá.
Nutno podotknout, že tato agentura nefunguje na principu placení velkých poplatků před zahájením hledání pracovního místa, ale co vím, tak agentura si vyhledává zaměstnavatele sama, a potom zájemcům pracovní místa posílá emailem a zájemce si tak může vybírat z více míst a pozic.
Tímto Vám převelice děkuji za zprostředkování práce a hlavně za Váš přístup a už nyní se těším na letní sezonu a další spolupráci. Víc takových firem jako jste Vy! Práce v Rakousku 

Lucie

“Oceňuji hlavně skvělý přístup a rychlou komunikaci. Člověk může mít opravdu důvěru, když se vydá do světa, že se může na agenturu vždy obrátit! Díky Sun Agency jsem získala super práci na Mallorce, kde jsem zažila asi nejlepší léto svého života. Mockát děkuji a všude vás ráda doporučím!! Práce v Rakousku

Markéta 

Fotogalerie

Cena programu

U nás je sprostredkovanie práce úplne zadarmo.

Ako sa prihlásiť?

Premýšľaš teda, že by si do toho išiel tiež? Skús to a nezáväzne sa u nás registruj do programu a neboj sa pozvať aj svojich kamarátov.
Nezávazná registrácia
 

Ak chceš reagovať na nejakú konkrétnu ponuku práce v Rakúsku, v sekcii Voľné pozície, nájdi tú svoju a reaguj, zaradíme ťa medzi ostatných uchádzačov a možno sa šťastie usmeje práve na teba
Voľné pozicie